Denis Bolewicz wygrał 2. rundę Wamet Cup

Denis Bolewicz z Polonii Śmigiel został triumfatorem drugiej rundy Wamet Cup w tenisie stołowym. Występujący na co dzień w 2. lidze nastolatek z Krzemieniewa pokonał w pojedynku finałowym rewelację imprezy – Roberta Bartosza z Burzy Drzeczkowo 3:1.

Na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Walencki, który w spotkaniu o trzecie miejsce okazał się lepszy od triumfatora pierwszej rundy Wamet Cup – Wojciecha Chwastyniaka. Najlepszy z zawodników Wametu Dąbcze – Mateusz Przybył dotarł do ćwierćfinału, w którym uległ Robertowi Bartoszowi 2:3.
W klasyfikacji generalnej z dorobkiem 92 punktów prowadzi Wojciech Chwastyniak. Gracz Polonii Śmigiel ma siedem „oczek” przewagi nad drugim Denisem Bolewiczem. Kolejne miejsca zajmują Robert Bartosz i Mateusz Przybył, którzy zgromadzili na swoich kontach po 81 punktów.
Do rozegrania pozostał jeszcze jeden turniej z cyklu Wamet Cup. Data tych zawodów nie jest jeszcze znana.

Wyniki 2. rundy Wamet Cup | Klasyfikacja końcowa 2. rundy Wamet Cup | Klasyfikacja generalna Wamet Cup

źródło: inf. prasowa KS Wamet Dąbcze