5 liga – terminarz

I seria 06.10.2019 Niedziela

1 Wijewo II Starkowo 5m1 10:8
2 Bodzewo III Golina Wielka II 5m2 3:15
3 Śmigiel III Drzeczkowo II 5m3 12:6
4 Czempiń II Niechłód III 5m4 11:7

 

II seria 20.10.2019 Niedziela

5 Drzeczkowo II Golina Wielka II 5m5 11:7
6 Śmigiel III Wijewo II 5m6 7:11
7 Niechłód III Bodzewo III 5m7 9:9
8 Czempiń II Starkowo 5m8 9:9

 

III seria 27.10.2019 Niedziela

9 Czempiń II Golina Wielka II 5m9 5:13
10 Wijewo II Drzeczkowo II 5m10 12:6
11 Śmigiel III Bodzewo III 5m11 14:4
12 Starkowo Niechłód III 5m12 9:9

 

 

IV seria 03.11.2019 Niedziela

13 Niechłód II Drzeczkowo II 5m13 7:11
14 Bodzewo III Czempiń II 5m14 7:11
15 Golina Wielka II Wijewo II 5m15 5:13
16 Starkowo Śmigiel III 5m16 11:7

 

V seria 24.11.2019 Niedziela

17 Bodzewo III Starkowo 5m17 6:12
18 Wijewo II Niechłód III 5m18 12:6
19 Czempiń II Drzeczkowo II 5m19 11:7
20 Golina Wielka II Śmigiel III 5m20 12:6

 

 

VI seria 01.12.2019 Niedziela

 

21 Czempiń II Wijewo II 5m21 4:14
22 Golina Wielka II Starkowo 5m22 13:5
23 Niechłód III Śmigiel III 5m23 4:14
24 Drzeczkowo II Bodzewo III 5m24 10:8


VII seria 08.12.2019 Niedziela

25 Wijewo II Bodzewo III 5m25 15:3
26 Śmigiel III Czempiń II 5m26 7:11
27 Starkowo Drzeczkowo II 5m27 12:6
28 Niechłód III Golina Wielka II 5m28 4:14

 

 

VIII seria 16.02.2020 Niedziela

29 Golina Wielka II Drzeczkowo II 5m29 14:4
30 Wijewo II Śmigiel III 5m30 9:9
31 Bodzewo III Niechłód III 5m31 8:10
32 Starkowo Czempiń II 5m32 ????

 

IX seria 23.02.2020 Niedziela

33 Starkowo Wijewo II 5m33 5:13
34 Golina Wielka II Bodzewo III 5m34 16:2
35 Drzeczkowo II Śmigiel III 5m35 6:12
36 Niechłód III Czempiń II 5m36 9:9

 

X seria 01.03.2020 Niedziela

37 Czempiń II Golina Wielka II 5m37 6:12
38 Drzeczkowo II Wijewo II 5m38 9:9
39 Bodzewo III Śmigiel III 5m39 10:8
40 Niechłód III Starkowo 5m40 8:10

 

 

XI seria 08.03.2020 Niedziela

41 Drzeczkowo II Niechłód II 5m41 10:00
42 Czempiń II Bodzewo III 5m42 10:00
43 Wijewo II Golina Wielka II 5m43 10:00
44 Śmigiel III Starkowo 5m44 10:00

 

XII seria 15.03.2020 Niedziela

45 Starkowo Bodzewo III 5m45 10:00
46 Niechłód III Wijewo II 5m46 10:00
47 Czempiń II Drzeczkowo II 5m47 10:00
48 Śmigiel III Golina Wielka II 5m48 10:00

 

 

XIII seria 05.04.2020 Niedziela

49 Wijewo II Czempiń II 5m49 10:00
50 Starkowo Golina Wielka II 5m50 10:00
51 Śmigiel II Niechłód III 5m51 10:00
52 Bodzewo III Drzeczkowo II 5m52 12:00


XIV seria 19.04.2020 Niedziela

53 Bodzewo III Wijewo II 5m53 12:00
54 Czempiń II Śmigiel III 5m54 10:00
55 Drzeczkowo II Starkowo 5m55 10:00
56 Golina Wielka II Niechłód III 5m56 10:00