4 liga – terminarz

I seria 06.10.2019 Niedziela

1 Wijewo Śmigiel II 4m1 7:3
2 Lgiń Czacz 4m2 6:4
3 Golina Wielka Niechłód II 4m3 9:1
4 Krzywiń Dąbcze II 4m4 0:10
5 Bodzewo II Kobylin 4m5 5:5
6 Wijewo Czacz 4m6 6:4
7 Lgiń Śmigiel II 4m7 5:5
8 Golina Wielka Dąbcze II 4m8 0:10
9 Krzywiń Niechłód II 4m9 2:8

 

II seria 27.10.2019 Niedziela

10 Niechłód II Śmigiel II 4m10 7:3
11 Dąbcze II Czacz 4m11
4m11.1
0:10
12 Wijewo Bodzewo II 4m12 6:4
13 Lgiń Kobylin 4m13 3:7
14 Krzywiń Golina Wielka 4m14 3:7
15 Niechłód II Czacz 4m15 5:5
16 Dąbcze II Śmigiel II 4m16
4m16.1
0:10
17 Wijewo Kobylin 4m17 5:5
18 Lgiń Bodzewo II 4m18 2:8

 

III seria 03.11.2019 Niedziela

19 Śmigiel II Golina Wielka 4m19 2:8
20 Czacz Krzywiń 4m20 8:2
21 Niechłód II Bodzewo II 4m21 3:7
22 Dąbcze II Kobylin 4m22 10:0
23 Lgiń Wijewo 4m23 2:8
24 Śmigiel II Krzywiń 4m24 9:1
25 Czacz Golina Wielka 4m25 3:7
26 Niechłód II Kobylin 4m26 8:2
27 Dąbcze II Bodzewo II 4m27 8:2 

 

 

IV seria 24.11.2019 Niedziela

28 Bodzewo Śmigiel II 4m28 10:0
29 Kobylin Czacz 4m29 8:2
30 Wijewo Golina Wielka 4m30 5:5
31 Lgiń Krzywiń 4m31 5:5
32 Niechłód II  Dąbcze II 4m32 3:7
33 Bodzewo Czacz 4m33 7:3
34 Kobylin Śmigiel II 4m34 9:1
35 Wijewo Krzywiń 4m35 10:0
36 Lgiń Golina Wielka 4m36 1:9

 

V seria 08.12.2019 Niedziela

37 Wijewo Niechłód II 4m37 9:1
38 Lgiń Dąbcze II 4m38 0:10
39 Krzywiń Bodzewo II 4m39 6:4
40 Golina Wielka Kobylin 4m40 8:2
41 Czacz Śmigiel II 4m41 0:10
42 Wijewo Dąbcze II 4m42 6:4
43 Lgiń Niechłód II 4m43 4:6
44 Krzywiń Kobylin 4m44 3:7
45 Golina Wielka Bodzewo II 4m45 8:2

 

VI seria 16.02.2020 Niedziela

46 Śmigiel II Wijewo 4m46 2:8
47 Czacz Lgiń 4m47 4:6
48 Niechłód II Golina Wielka 4m48 4:6
49 Dąbcze II Krzywiń 4m49 6:4
50 Kobylin Bodzewo II 4m50 7:3
51 Czacz Wijewo 4m51 3:7
52 Śmigiel II Lgiń 4m52 ????
53 Dąbcze II Golina Wielka 4m53 4:6
54 Niechłód II Krzywiń 4m54 7:3

 

VII seria 01.03.2020 Niedziela

55 Śmigiel II Niechłód II 4m55 6:4
56 Czacz Dąbcze II 4m56 5:5
57 Bodzewo II Wijewo 4m57 0:10
58 Kobylin Lgiń 4m58 7:3
59 Golina Wielka Krzywiń 4m59 12.03.2020
60 Czacz Niechłód II 4m60 5:5
61 Śmigiel II Dąbcze II 4m61 5:5
62 Kobylin Wijewo 4m62  4:6
63 Bodzewo II Lgiń 4m63 4:6

 

VIII seria 15.03.2020 Niedziela

64 Golina Wielka Śmigiel II 4m64 10:00
65 Krzywiń Czacz 4m65 10:00
66 Bodzewo II Niechłód II 4m66 10:00
67 Kobylin Dąbcze II 4m67 10:00
68 Wijewo Lgiń 4m68 9:1
69 Krzywiń Śmigiel II 4m69 14:00
70 Golina Wielka Czacz 4m70 14:00
71 Kobylin Niechłód II 4m71 14:00
72 Bodzewo II Dąbcze II 4m72 14:00

 

 

IX seria 05.04.2020 Niedziela

73 Śmigiel II Bodzewo 4m73 10:00
74 Czacz Kobylin 4m74 10:00
75 Golina Wielka Wijewo 4m75 10:00
76 Krzywiń Lgiń 4m76 10:00
77 Niechłód II Dąbcze II 4m77 10:00
78 Czacz Bodzewo 4m78 14:00
79 Śmigiel II Kobylin 4m79 14:00
80 Krzywiń Wijewo 4m80 14:00
81 Golina Wielka Lgiń 4m81 14:00

 

X seria 19.04.2020 Niedziela

82 Niechłód II Wijewo 4m82 10:00
83 Dąbcze II Lgiń 4m83 10:00
84 Bodzewo II Krzywiń 4m84 10:00
85 Kobylin Golina Wielka 4m85 10:00
86 Śmigiel II Czacz 4m86 10:00
87 Dąbcze II Wijewo 4m87 14:00
88 Niechłód II Lgiń 4m88 14:00
89 Kobylin Krzywiń 4m89 14:00
90 Bodzewo II Golina Wielka 4m90 14:00