4. liga gr. A – terminarz
Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Lesznie prezentuje terminarz na pierwszą rundę rozgrywek 4. ligi grupy A w sezonie 2017/2018. Start zmagań zaplanowano na 1. października.
Terminarz I Rundy IV Ligi OZTS LESZNO Grupa„A”2017/2018
I seria 01.10.2017 r / niedziela /
Gospodarze |
Goście |
Godzina |
LKS Sana Kościan | KS Wamet Dąbcze II | |
KTS Umikop Wijewo III | KTS UKS Lgiń-Wijewo II | |
LZS UKS Bodzewo | LZS UKS Bodzewo II | |
LKS Burza Drzeczkowo II | LKS Spółdzielca Kobylin | |
UKS Piast Poniec | LKS Błękitni Niechłód |
II seria 08.10.2017 r / niedziela /
Gospodarze |
Goście |
Godzina |
KS Wamet Dąbcze II | UKS Piast Poniec | |
KTS UKS Lgiń-Wijewo II | LKS Burza Drzeczkowo II | |
LZS UKS Bodzewo II | LKS Spółdzielca Kobylin | |
LZS UKS Bodzewo | KTS Umikop Wijewo III | |
LKS Błękitni Niechłód | LKS Sana Kościan |
III seria 15.10.2017 r / niedziela /
Gospodarze |
Goście |
Godzina |
KS Wamet Dąbcze II | LKS Spółdzielca Kobylin | |
LZS UKS Bodzewo II | LKS Sana Kościan | |
LKS Błękitni Niechłód | LKS Burza Drzeczkowo II | |
LZS UKS Bodzewo | KTS UKS Lgiń-Wijewo II | |
UKS Piast Poniec | KTS Umikop Wijewo III |
IV seria 22.10.2017 r / niedziela /
Gospodarze |
Goście |
Godzina |
LKS Sana Kościan | UKS Piast Poniec | |
KTS Umikop Wijewo III | LKS Spółdzielca Kobylin | |
LKS Błękitni Niechłód | KS Wamet Dąbcze II | |
KTS UKS Lgiń-Wijewo II | LZS UKS Bodzewo II | |
LKS Burza Drzeczkowo II | LZS UKS Bodzewo |
V seria 12.11.2017 r / niedziela /
Gospodarze |
Goście |
Godzina |
KS Wamet Dąbcze II | LZS UKS Bodzewo II | |
LKS Błękitni Niechłód | LKS Spółdzielca Kobylin | |
KTS UKS Lgiń-Wijewo II | LKS Sana Kościan | |
LKS Burza Drzeczkowo II | KTS Umikop Wijewo III | |
UKS Piast Poniec | LZS UKS Bodzewo |
VI seria 26.11.2017 r / niedziela /
Gospodarze |
Goście |
Godzina |
LKS Sana Kościan | LKS Spółdzielca Kobylin | |
KTS Umikop Wijewo III | KS Wamet Dąbcze II | |
KTS UKS Lgiń-Wijewo II | UKS Piast Poniec | |
LZS UKS Bodzewo | LKS Błękitni Niechłód | |
LZS UKS Bodzewo II | LKS Burza Drzeczkowo II |
VII seria 03.12.2017 r / niedziela /
Gospodarze |
Goście |
Godzina |
KS Wamet Dąbcze II | KTS UKS Lgiń-Wijewo II | |
LKS Błękitni Niechłód | KTS Umikop Wijewo III | |
UKS Piast Poniec | LZS UKS Bodzewo II | |
LKS Spółdzielca Kobylin | LZS UKS Bodzewo | |
LKS Burza Drzeczkowo II | LKS Sana Kościan |
VIII seria 10.12.2017 r / niedziela /
Gospodarze |
Goście |
Godzina |
KTS Umikop Wijewo III | LKS Sana Kościan | |
LZS UKS Bodzewo | KS Wamet Dąbcze II | |
LKS Burza Drzeczkowo II | UKS Piast Poniec | |
LKS Spółdzielca Kobylin | KTS UKS Lgiń-Wijewo II | |
LZS UKS Bodzewo II | LKS Błękitni Niechłód |
IX seria 17.12.2017 r / niedziela /
Gospodarze |
Goście |
Godzina |
KS Wamet Dąbcze II | LKS Burza Drzeczkowo II | |
LZS UKS Bodzewo | LKS Sana Kościan | |
LZS UKS Bodzewo II | KTS Umikop Wijewo III | |
KTS UKS Lgiń-Wijewo II | LKS Błękitni Niechłód | |
LKS Spółdzielca Kobylin | UKS Piast Poniec |