14.01.2024 | |||
KS Polonia Śmigiel III | UKS Golina Wielka | 4m29 | 1:17 |
LKS Błękitni Niechłód II | KTS Wijewo | 4m30 | 11:7 |
CKS Helios Czempiń | LKS Spółdzielca Kobylin II | przeł. | |
KS Wamet Dąbcze II | STS Promień Krzywiń | 4m32 | 3:15 |
21.01.2024 | |||
KS Wamet Dąbcze II | KS Polonia Śmigiel III | 4m33 | 10:8 |
STS Promień Krzywiń | CKS Helios Czempiń | 4m34 | 8:10 |
LKS Spółdzielca Kobylin II | LKS Błękitni Niechłód II | 4m35 | 6:12 |
UKS Golina Wielka | KTS Wijewo | 4m36 | 12:6 |
04.02.2024 | |||
KS Polonia Śmigiel III | KTS Wijewo | 0:18 | |
LKS Spółdzielca Kobylin II | UKS Golina Wielka | 1:17 | |
LKS Błękitni Niechłód II | STS Promień Krzywiń | 14:4 | |
CKS Helios Czempiń | KS Wamet Dąbcze II | 14:4 | |
03.03.2024 | |||
CKS Helios Czempiń | KS Polonia Śmigiel III | 13:5 | |
KS Wamet Dąbcze II | LKS Błękitni Niechłód II | 6:12 | |
STS Promień Krzywiń | UKS Golina Wielka | 2:16 | |
KTS Wijewo | LKS Spółdzielca Kobylin II | 07.04.2024 | |
17.03.2024 | |||
LKS Błękitni Niechłód II | KS Polonia Śmigiel III | 10:00 | |
CKS Helios Czempiń | UKS Golina Wielka | 10:00 | |
KTS Wijewo | KS Wamet Dąbcze II | 10:00 | |
STS Promień Krzywiń | LKS Spółdzielca Kobylin II | 10:00 | |
07.04.2024 | |||
KS Polonia Śmigiel III | LKS Spółdzielca Kobylin II | 10:00 | |
KTS Wijewo | STS Promień Krzywiń | 10:00 | |
KS Wamet Dąbcze II | UKS Golina Wielka | 10:00 | |
LKS Błękitni Niechłód II | CKS Helios Czempiń | 10:00 | |
21.04.2024 | |||
STS Promień Krzywiń | KS Polonia Śmigiel III | 10:00 | |
LKS Spółdzielca Kobylin II | KS Wamet Dąbcze II | 10:00 | |
UKS Golina Wielka | LKS Błękitni Niechłód II | 10:00 | |
KTS Wijewo | CKS Helios Czempiń | 10:00 |
01.10.2023 | |||
UKS Golina Wielka | KS Polonia Śmigiel III | 4m1 | 17:1 |
KTS Wijewo | LKS Błękitni Niechłód II | 4m2 | 9:9 |
LKS Spółdzielca Kobylin II | CKS Helios Czempiń | 4m3 | 6:12 |
STS Promień Krzywiń | KS Wamet Dąbcze II | 4m4 | 9:9 |
08.10.2023 | |||
KS Polonia Śmigiel III | KS Wamet Dąbcze II | 4m5 | 18:0 |
CKS Helios Czempiń | STS Promień Krzywiń | 4m6 | 11:7 |
LKS Błękitni Niechłód II | LKS Spółdzielca Kobylin II | 4m7 | 6:12 |
KTS Wijewo | UKS Golina Wielka | 4m8 | 7:11 |
29.10.2023 | |||
KTS Wijewo | KS Polonia Śmigiel III | 4m9 | 10:8 |
UKS Golina Wielka | LKS Spółdzielca Kobylin II | 4m10 | 16:2 |
STS Promień Krzywiń | LKS Błękitni Niechłód II | 4m11 | 10:8 |
KS Wamet Dąbcze II | CKS Helios Czempiń | 4m12 | 8:10 |
12.11.2023 | |||
KS Polonia Śmigiel III | CKS Helios Czempiń | 4m13 | 7:11 |
LKS Błękitni Niechłód II | KS Wamet Dąbcze II | 4:14 | |
UKS Golina Wielka | STS Promień Krzywiń | 4m15 | 13:5 |
LKS Spółdzielca Kobylin II | KTS Wijewo | 4m16 | 8:10 |
26.11.2023 | |||
LKS Spółdzielca Kobylin II | KS Polonia Śmigiel III | 4m17 | 15:3 |
STS Promień Krzywiń | KTS Wijewo | 4m18 | 10:8 |
UKS Golina Wielka | KS Wamet Dąbcze II | 4m19 | 14:4 |
CKS Helios Czempiń | LKS Błękitni Niechłód II | 4m20 | 10:8 |
03.12.2023 | |||
KS Polonia Śmigiel III | LKS Błękitni Niechłód II | 4m21 | 4:14 |
UKS Golina Wielka | CKS Helios Czempiń | 4m22 | 14:4 |
KS Wamet Dąbcze II | KTS Wijewo | 4m23 | 16:2 |
LKS Spółdzielca Kobylin II | STS Promień Krzywiń | 4m24 | 7:11 |
17.12.2023 | |||
KS Polonia Śmigiel III | STS Promień Krzywiń | 7:11 | |
KS Wamet Dąbcze II | LKS Spółdzielca Kobylin II | 10:8 | |
LKS Błękitni Niechłód II | UKS Golina Wielka | 4:14 | |
CKS Helios Czempiń | KTS Wijewo | 10:8 |