I seria 23.09.2018 (niedziela) |
||||
67 |
Piast Ostrzeszów | Smecz Konin |
10.00 |
|
68 |
Górnik Wierzbinek |
Górnik Kłodawa |
10.00 |
|
69 |
UKS Daniszyn |
Doliwa Rozdrażew |
10.00 |
|
70 |
Burza II Drzeczkowo | Burza I Drzeczkowo |
10.00 |
|
71 |
Promień Krzywiń |
Start Gostyń |
10.00 |
|
72 |
KTS Wijewo |
LKS Błękitni Niechłód |
10.00 |
|
II seria 07.10.2018 (niedziela) |
||||
73 |
UKS Daniszyn |
Burza II Drzeczkowo |
10.00 |
|
74 |
Doliwa Rozdrażew |
Burza I Drzeczkowo |
10.00 |
|
75 |
Start Gostyń |
KTS Wijewo |
10.00 |
|
76 |
Promień Krzywiń |
LKS Błękitni Niechłód |
10.00 |
|
77 |
Smecz Konin |
Górnik Wierzbinek |
10.00 |
|
78 |
Piast Ostrzeszów |
Górnik Kłodawa |
10.00 |
|
|
||||
79 |
UKS Daniszyn |
Burza I Drzeczkowo |
14.00 |
|
80 |
Doliwa Rozdrażew |
Burza II Drzeczkowo |
14.00 |
|
81 |
Start Gostyń |
LKS Błękitni Niechłód |
14.00 |
|
82 |
Promień Krzywiń |
KTS Wijewo |
14.00 |
|
83 |
Smecz Konin |
Górnik Kłodawa |
15.30 |
|
84 |
Piast Ostrzeszów |
Górnik Wierzbinek |
15.30 |
|
III seria 14.10.2018 (niedziela) |
||||
85 |
Burza I Drzeczkowo |
Promień Krzywiń |
10.00 |
|
86 |
Burza II Drzeczkowo |
Start Gostyń |
10.00 |
|
87 |
KTS Wijewo |
Smecz Konin |
10.00 |
|
88 |
LKS Błękitni Niechłód |
Piast Ostrzeszów |
10.00 |
|
89 |
Górnik Kłodawa |
UKS Daniszyn |
10.00 |
|
90 |
Górnik Wierzbinek |
Doliwa Rozdrażew |
10.00 |
|
|
||||
91 |
Burza I Drzeczkowo |
Start Gostyń |
12.30 |
|
92 |
Burza II Drzeczkowo |
Promień Krzywiń |
12.30 |
|
93 |
KTS Wijewo |
Piast Ostrzeszów |
14.30 |
|
94 |
LKS Błękitni Niechłód |
Smecz Konin |
14.30 |
|
95 |
Górnik Kłodawa |
Doliwa Rozdrażew |
15.00 |
|
96 |
Górnik Wierzbinek |
UKS Daniszyn |
15.00 |
|
IV seria 25.11.2018 (niedziela) |
||||
97 |
Start Gostyń |
Górnik Wierzbinek |
10.00 |
|
98 |
Promień Krzywiń |
Górnik Kłodawa |
10.00 |
|
99 |
LKS Błękitni Niechłód |
Burza I Drzeczkowo |
10.00 |
|
100 |
KTS Wijewo |
Burza II Drzeczkowo |
10.00 |
|
101 |
Smecz Konin |
Doliwa Rozdrażew |
10.00 |
|
102 |
Piast Ostrzeszów |
UKS Daniszyn |
10.00 |
|
|
||||
103 |
Start Gostyń |
Górnik Kłodawa |
14.00 |
|
104 |
Promień Krzywiń |
Górnik Wierzbinek |
14.00 |
|
105 |
LKS Błękitni Niechłód |
Burza II Drzeczkowo |
14.30 |
|
106 |
KTS Wijewo |
Burza I Drzeczkowo |
14.30 |
|
107 |
Smecz Konin |
UKS Daniszyn |
15.30 |
|
108 |
Piast Ostrzeszów |
Doliwa Rozdrażew |
15.30 |
|
V seria 02.12.2018 (niedziela) |
||||
109 |
Burza I Drzeczkowo | Smecz Konin |
10.00 |
|
110 |
Burza II Drzeczkowo |
Piast Ostrzeszów |
10.00 |
|
111 |
UKS Daniszyn |
Promień Krzywiń |
10.00 |
|
112 |
Doliwa Rozdrażew |
Start Gostyń |
10.00 |
|
113 |
Górnik Kłodawa |
KTS Wijewo |
10.00 |
|
114 |
Górnik Wierzbinek |
LKS Błękitni Niechłód |
10.00 |
|
|
||||
115 |
Burza I Drzeczkowo |
Piast Ostrzeszów |
12.30 |
|
116 |
Burza II Drzeczkowo |
Smecz Konin |
12.30 |
|
117 |
UKS Daniszyn |
Start Gostyń |
14.00 |
|
118 |
Doliwa Rozdrażew |
Promień Krzywiń |
14.00 |
|
119 |
Górnik Kłodawa |
LKS Błękitni Niechłód |
15.00 |
|
120 |
Górnik Wierzbinek |
KTS Wijewo |
15.00 |
|
VI seria 16.12.2018 (niedziela) |
||||
121 |
Burza I Drzeczkowo |
Górnik Wierzbinek |
10.00 |
|
122 |
Burza II Drzeczkowo |
Górnik Kłodawa |
10.00 |
|
123 |
KTS Wijewo |
Doliwa Rozdrażew |
10.00 |
|
124 |
LKS Błękitni Niechłód |
UKS Daniszyn |
10.00 |
|
125 |
Smecz Konin |
Start Gostyń |
10.00 |
|
126 |
Piast Ostrzeszów |
Promień Krzywiń |
10.00 |
|
|
||||
127 |
Burza I Drzeczkowo |
Górnik Kłodawa |
12.30 |
|
128 |
Burza II Drzeczkowo |
Górnik Wierzbinek |
12.30 |
|
129 |
KTS Wijewo |
UKS Daniszyn |
14.30 |
|
130 |
LKS Błękitni Niechłód |
Doliwa Rozdrażew |
14.30 |
|
131 |
Smecz Konin |
Promień Krzywiń |
15.30 |
|
132 |
Piast Ostrzeszów |
Start Gostyń |
15.30 |